12.10.2019 - STŽ Hradešín - krátká | ||
Kategorie: H21L 5.23 km, 280 m, 25 kontrol | ||
1. | Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové | 37:08 |
2. | Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška | 42:51 + 5:43 |
3. | Pašek František KAM7600 OK Kamenice | 43:22 + 6:14 |
4. | Kabát Martin PGP0408 SK Praga | 43:39 + 6:31 |
5. | Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník | 44:44 + 7:36 |
6. | Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady | 44:47 + 7:39 |
7. | Kučera Jan VSP7302 USK Praha | 44:58 + 7:50 |
8. | Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem | 45:17 + 8:09 |
9. | Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky | 45:45 + 8:37 |
10. | Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha | 47:05 + 9:57 |
11. | Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice | 47:09 + 10:01 |
12. | Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team | 48:42 + 11:34 |
13. | Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 48:53 + 11:45 |
14. | Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav | 49:23 + 12:15 |
15. | Čermák Radek PGP6405 SK Praga | 49:59 + 12:51 |
16. | Novák Daniel DOK8700 OK Doksy | 51:02 + 13:54 |
17. | Kabát Jan PGP6901 SK Praga | 51:07 + 13:59 |
18. | Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný | 51:10 + 14:02 |
19. | Němeček Jan VSP6201 USK Praha | 51:37 + 14:29 |
20. | Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha | 51:53 + 14:45 |
21. | Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem | 51:59 + 14:51 |
22. | Lebeda Dušan SPC7312 SPORTICUS team | 52:54 + 15:46 |
23. | Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga | 53:24 + 16:16 |
24. | Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice | 53:36 + 16:28 |
25. | Šrámek Petr RIC6905 OB Říčany | 53:54 + 16:46 |
26. | Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 54:41 + 17:33 |
27. | Malý Jakub 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO | 55:36 + 18:28 |
28. | Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 55:38 + 18:30 |
29. | Jirka Matyáš UOL0203 SOB Olomouc | 55:45 + 18:37 |
30. | Kondrát Martin PGP6501 SK Praga | 57:10 + 20:02 |
31. | Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk | 57:52 + 20:44 |
32. | Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 58:03 + 20:55 |
33. | Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha | 59:23 + 22:15 |
34. | Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA | 60:29 + 23:21 |
35. | Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice | 61:28 + 24:20 |
36. | Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 61:33 + 24:25 |
37. | Přibík Martin PGP7406 SK Praga | 61:52 + 24:44 |
38. | Komín David PGP7405 SK Praga | 61:55 + 24:47 |
39. | Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha | 62:52 + 25:44 |
40. | Dvořáček Dan 0240002 Cookies & Pancakes | 63:31 + 26:23 |
41. | Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga | 63:59 + 26:51 |
42. | Vojtík Petr DKP7203 Oddíl OB Kotlářka | 64:16 + 27:08 |
43. | Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 65:43 + 28:35 |
44. | Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno | 65:47 + 28:39 |
45. | Bouda Milan 0060002 Dezorientovaní | 71:46 + 34:38 |
46. | Pecháček Libor RIC7600 OB Říčany | 72:03 + 34:55 |
47. | Šedivý Ondřej KNC9103 Sokol Kostelec n | 72:42 + 35:34 |
48. | Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA | 73:08 + 36:00 |
49. | Vacek Vladimír KNC9300 Sokol Kostelec n | 99:26 + 62:18 |
Bouda Petr 0060001 Dezorientovaní DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |